• Water Treatment Industry
 • Cationic-polyacrylamide
 • PAM-Anionic-Polyacrylamide-
Mirë se vini në faqen tonë të internetit

Pra, pse OuBo Chemical

 • prodhues profesionale

  prodhues profesionale

  O'Brien Italia dhe baza Asia Pacific prodhimit - Qingdao OUBO Chemical Co ,. Ltd është prodhuesi kryesor i polyacrylamide në botë. Ne duke përdorur metodat biologjike për të prodhuar poliakrilamid, i cili ka aplikuar për patentë. Ne kemi vënë € 2 qindra milion në kërkime në vit për akumulimin më shumë teknik.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  zinxhir Global suppling. Të gjitha materialet janë blerë nga e gjithë bota, furnizuesit tanë janë të tilla si SNF, Sinopec, Eni dhe kështu me radhë, të gjitha linjat e prodhimit janë automatike. Të gjitha produktet në përputhje me ISO9001, dhe çdo produkt grumbull do të testohen për 3 herë para dorëzimit nga ekipi QC.
 • Specializuar dhe efikas

  Specializuar dhe efikas

  Ne specializuar në prodhimin e polyacrylamide për 8 vjet me cilësi të lartë dhe çmimeve konkurruese. Ekipi ynë teknik të bashkohen në para-shitjes, shitjet dhe pas shitjes procesit për t'ju mbështetur në zgjedhjen, testimin e produktit dhe pas shitjes shërbimi. Ne premtojmë: Ekipi profesional teknik për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjen e duhur.
 • Mbeshtetje teknike

  Mbeshtetje teknike

  Ekipi ynë teknik të bashkohen në para-shitjes, shitjet dhe pas shitjes procesit për t'ju mbështetur në zgjedhjen, testimin e produktit dhe pas shitjes shërbimi. Ne premtojmë: Ekipi profesional teknik për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjen e duhur.

Rreth nesh

Qingdao Oubo Chemical Co, Ltd, u themelua në vitin 2011, e cila është e vendosur në Zonën e Tregtisë së Lirë të Qingdao, Kinë, dhe kjo është dega e O'Brien Italisë, i cili është prodhues i njohur në botë i polyacrylamide, dhe gjithashtu partner biznesi i SNF . Sistemi QC i O'Brien është i rreptë dhe gjithëpërfshirëse, në 10 vitet e fundit, norma e rritjes biznesi është 10% në vit. Qingdao Oubo Chemical Co, Ltd është e angazhuar shumë në cilësi, shërbim, dhe të paguajnë më shumë vëmendje për ndikimin e mjedisit gjatë prodhimit polimer dhe aplikimit.

 • Seminari jonë
 • Laboratori ynë

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!